Pellegati: Leonardo e vendosi nen presion Higuain!

Ne konferencen sot per shtyp ne prezantimin e Paqueta ka folur dhe Leonardo ku nder te tjera u shpreh me tone te ashpra ndaj Higuain. Lojtari duhet te marre pergjegjesite dhe te terheqe skuadren perpara – eshte shprehur Leonardo.

Nuk e dijm se kush do jete reagimi i Gonzalo por e sigurte eshte se ky reagim perpara te gjithve do ta veje perpara pergjegjesis lojtarin i cili perfiton 9 milion euro ne sezon dhe eshte blere per te bere diferencen me te tjeret – eshte shprehur Carlo Pellegati sot ne kanalin te tij ne YouTube!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu