Pellegati Halilovič po me pelqen!

Sipas Carlo Pellegati lojtari qe eshte nenvleresuar me shume ne javet e para te pergatitjes ishte Halilovic, dhe ne ndeshjet miqesore nuk kishte bindur shume.

Por ne dite e fundit sipas gazetarit te Mediaset lojtari kroat eshte lojtari qe ka befasuar me shume ne stervitje dhe mund te jete surpriza e kampionatit per kuqezinjte!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu