Pedulla: Morata ka pranuar Milanin!

Soccer Football - Premier League - Chelsea vs Manchester United - Stamford Bridge, London, Britain - November 5, 2017 Chelsea’s Alvaro Morata celebrates scoring their first goal REUTERS/Toby Melville EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. Please contact your account representative for further details.

Sipas asaj qe shkruan eksperti i merkatos Alfredo Pedulla,sulmuesi i Chelseat dhe kombetares spanjolle Alvaro Morata ka pranuar te transferohet tek Milani me ose pa Europa Legaue. Duket se drejtuesit e Milanit kane arritur marreveshjen me Moraten dhe tani i duhet te arrij marreveshjen me Chelsean qe kerkon 60 milione euro per sulmuesin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu