Pedulla: Laxalt shume shpejt kuqezi!

Diego Laxalt mund te jete shume shpejt nje lojtar i AC Milan, tratativa eshte nje nje pike ku mund te mbyllet shume shpejt, Milan do te paguaje rreth 16/17 milion euro ku nga keto 11 milion euro klubi i Genoas i ka per ti paguar klubit kuqezi per kartonin e Lapadula.

Oret e fundit Genoa ka dashur te fuse ne tratativa dhe kartonin e Bertolacci por kuqezinjte i kane ofruar ate te Montolivo pasi nuk hyn ne planet e Rino Gattuso!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu