Pas Piatek objektivi nje sulmues anësore!

Pas mbylljes se transferimit te sulmuesit polak Piatek sipas mediave italiane drejtuesit e Milan kane hedhur syte nga talenti hollandez i PSV Bergwijn. Ne Casa Milan kane filluar kontaktet me klubin hollandez por vlera e kartonit eshte e larte rreth 30 milion euro. Milan do te tentoje per nje huazim me te drejte blerjeje. Per sulmuesin anesor eshte e interesuar dhe Inter i cili ka nisur po ashtu kontaktet me agjentin e lojtarit, pra nje tjeter derbi por kete rradhe ne merkato..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu