Paqueta konfirmohet ne mesfushe!

Ndeshja e dyte me fanellen kuqezi por duket sikur ka vite te Milan. Teknike, shpejtesi pasime te sakta dhe rekuperim topash, sipas Gazzetta dello Sport Paqueta ka plotesuar ate boshllek te lene nga Bonaventura ne mesfushe.

Mesfushori eshte zevendesuar vetem per shkak te lodhjes sepse nuk mund te pritej me shume ne dy ndeshje ne pak dite pasi lojtari brazilian ka vetem 11 dite qe ka mberritur ne Milanello. Ish lojtari Flamengos me nje finte ka nxjerre Calhanoglu te lire ne mesfushe ne nje kundersulm te bukur duke marre dhe duartrokitjet e para te publikut kuqezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu