Paqueta i papërmbajtshëm, Calabria përdor “trurin”: 3-2 (VIDEO)

Milani gjen edhe golin e tretë ndaj Novaras në miqësoren që po zhvillohet në Milanello! Këtë herë një goditje e bukur jashtë zone nga Paqueta bën që topi të prekë shtyllën pingule dhe të kthehet prap në lojë, aty ku me teknikë dhe saktësisht, Calabria realizon! 3-2

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu