Paqueta eshte i Milanit!

Pas disa zerave se Real Madrid eshte futur ne gare per Paqueta drejtues te Flamengo kane folur per mediat braziliane:

Duam te sqarojme disa gjera. Ketu ka nje mjedis paksa te turbulluar (Flamengo po mban zgjedhjet presidenciale) por gjerat jane te qarta. Paqueta eshte i Milanit. Nuk eshte e lehte te shesim nje nga idhujt e tifozerise tane qe ka qene me ne per 11 vite. I ofruam rinovimin por deshira e tij ishte te luaj ne Europe dhe Champions League.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu