Paqueta: Dua te ndihmoj Milanin!

  • Nese mbyll syte dhe mendoj nje deshire do te ishte te ndihmoja Milanin dhe te fitoja trofe me kete klub kaq te madh. Uroj te kthehemi ne Champions pasi e di se sa i rendesishem eshte ky kompeticion per klubin.. – keto ishin fjalet e para te brazilianit ne intervisten e pare per Globe Sport e cila do te transmetohet ne rrjetet sociale zyrtare te kuqezinjve!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu