Paolo Condo: Largimi Higuain goditja e duhur!

Paolo Condo ka folur per Sky Sport rreth situates se kuqezinjve:

Midis Milan dhe Higuain nuk ndodhi ajo qe pritej ne fillim te sezonit. Po luante keq dhe nuk po jepte maksimumin e tij te kuqezinjte dhe largimi tij ishte goditja me e mire nga drejtuesit e Milanit. Piatek ishte nje nuhatje dhe nje zgjedhje perfekte..

Mesfusha? Per Biglia do te jete e veshtire te zere nje vend ne formacion, Bakayoko eshte ne nje moment te mire dhe veshtire qe Gattuso te beje pa francezin..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu