Orë vendimtare! Colombo drejt kalimit te klubi i Ariedo Braida-s

Jemi gati të hyjmë në javën e fundit të tregut të transferimeve. Milani ka bërë shumë në hyrje deri më tani: Meite, Mandzukic dhe Tomori.

Gjithashtu në dalje janë larguar Duarte dhe Conti (Istanbul Basaksehir dhe Parma)

Por kjo nuk është e gjitha. Në fakt, një tjetër largim mund të ndodhë në orët e ardhshme: ajo e Lorenzo Colombo, tani i mbyllur nga Ibrahimovic dhe sulmuesit e tjerë.

Ditët e fundit është biseduar për klube të ndryshme të interesuara për të, veçanërisht në Serie B, përveç Crotone në Serie A.

Sipas asaj që raportohet nga Calciomercato.com, ekipi në pole position për momentin është Cremonese, klubi që ka Ariedo Braida në drejtimin teknik.

Ideja e klubit është që ta mbyllë këtë marrëveshje deri nesër, qartë në formë huazimi.

Milani po vë bast shumë për Colombo për të ardhmen dhe nuk ka ndërmend ta shesë atë ose të humbasë kontrollin e kartonit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu