Oferte e cmendur e Rocco Commisso!

Sipas Peppe Di Stefano ne Sky Sport Rocco Commisso ka bere nje oferte te madhe prej 500 milion euro per 100% te aksioneve te Milan plus borxhin e Elliot. Biznesmeni Amerikan pret nje pergjigje brenda kesaj jave nga Yonghong Li per te mbyllur gjithcka dhe nuk pelqen te hyje ne ankand se kush ofron me shume!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu