Oduamadi pershendet Milanin!

Pas 11 vitesh me fanellen kuqezi edhe pse pothuajse nuk ka luajtur fare Oduamadi i thote lamtumire kuqezinjve ne nje postim ne Instagram:

Ishin 11 vite te paharruara per mua, doja te falenderoja drejtuesit kuqezinj per kete mundesi qe me dhane, me kane dhuruar dashuri si nje familje e vertete. Do me mungoni shume dhe e di shume mire kete por nje dite rruget tona do te ndaheshin me kete klub historik!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu