Oddo: Milan eshte skuader per Champions!

Db Bologna 09/06/2015 - play off Serie B / Bologna-Pescara / foto Daniele Buffa/Image Sport nella foto: Massimo Oddo

Massimo Oddo ish futbollist i Milan tashme trajner ka folur per situaten e kuqezinjve.

– Isha ne tribune ne ndeshjen Milan vs Roma dhe kuqezinjte fituan me merite ndeshjen, por dhe ne Napoli per 70 minuta Milan ishte perfekt dhe ishte vetem nje rastesi ai rezultat.

Sigurisht eshte ne rrugen e drejte dhe mund te synoje vendin e kater kete sezon pasi ka dhe nje Higuain me shume, argjentinasi ishte lojtari qe i mungonte aq shume ketij Milani.. – eshte shprehur Oddo ne nje interviste per Gazzetta dello Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu