Objektivi gjeorgjian, gazetari sqaron: “Mashtrim i pastër mediatik, ja pse”

Duke folur në kanalin e tij në Youtube, Carlo Pellegatti sqaroi thashethemet në lidhje me interesin e Milanit për Kvaratskhelia. Këto janë fjalët e tij: “Mashtrimi i ditës lidhet me Kvaratskhelia. Lojtari gjeorgjian i Rubin Kazan nuk është në interesin e Milanit.

Ai është një lojtar interesant, por deri dje kisha dyshime… Ai është një lojtar që luan kryesisht në të majtë ku Milani është i pozicionuar mirë dhe është nga jashtë BE kështu që do të zinte vendin e mundshëm të Kaio Jorge”.

Edhe sipas asaj që raportohet nga skysport.it Milani nuk është i interesuar për Khvicha Kvaratskhelia, anësori i majtë i Rubin Kazan.

Deri më sot nuk ka shkuar përtej një kërkese për informacion: një operacion shumë i vështirë edhe për shkak të kërkesës nga rusët, rreth 18 milion euro. Për gjeorgjianin ekziston edhe interesi i Tottenham.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu