“Nuk ka mbaruar deri sa të them unë nuk ka mbaruar…” Ibra me mesazh dhe video

Zlatan Ibrahimovic është rikthyer në rrjetet sociale.

Sulmuesi suedez – jashtë me një problem në gju, i cili do ta detyrojë atë të humbasë ndeshjen kundër Atalanta – u shfaq në një video, në të cilën ai tregon veten në një biçikletë stërvitje në Milanello.

Lojtari i Milan, i detyruar të humbasë edhe Kampionatin Evropian të ardhshëm, djersitet për të mos humbur formën për sezonin e ardhshëm, por gjithashtu për t’u dhënë një shembull shokëve të tij të skuadrës, i thirrur për të fituar në Bergamo edhe për të.

Videoja shoqërohet me një fjali shumë domethënëse: “Nuk ka mbaruar derisa të them se ka mbaruar”. Prandaj Ibra nuk dorëzohet!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu