“Nuk di çfarë t’iu them?!” Bennacer qesh kur sheh pamjet (VIDEO)

Ismael Bennacer, i intervistuar nga SportMediaset, teksa u shpall edhe më i miri për kuqezinjtë duke zhvilluar një ndeshje fantastike midis Milanit dhe Atletico Madrid, foli edhe mbi episodet duke përdorur diplomaci…

“Kur humbet kështu është gjithmonë e vështirë, edhe pse kemi dhënë gjithçka. Në lojërat e mëdha, detajet bëjnë diferencën.

Ashpërsia e arbitrimit? Nuk e di çfarë të them, aty është VAR dhe ata e marrin vendimin.

Kështu shkoi, ne nuk mund të bëjmë asgjë për këtë. Tani duhet të ngremë kokën dhe të jemi të fokusuar në ndeshjen tjetër!”

VIDEO: https://streamja.com/4WGKz

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu