Notat sipas Tuttosport!

Jane pothuajse te gjitha notat e larta sipas Tuttosport per lojtaret kuqezi ne ndeshjen mbreme kunder Cagliari duke filluar me te miret ne fushe si Donnarumma dhe Paqueta me noten 7, i pari duke pritur 2/3 gjuajtje spektakolare duke treguar dhe nje here se po kalon nje periudhe mjaft te mire, dhe Paqueta i cili shenoi golin e tij te pare ne San Siro.

Nota 6.5 per Calabria (asist per Paqueta) Musacchio Romagnoli (japin siguri te dy qendermbrojtesit) Kessie, Piatek, Suso dhe Calhanoglu.

Nota 6 per lojtaret e tjere Rodriguez, Bakayoko, Conti dhe Cutrone!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu