Notat e lojtareve!

Mire Kessie dhe Calhanoglu, kembet nuk jane zhbllokuar akoma per shkak te ngarkeses fizike por jane te vetmit qe bejne diferencen te kuqezinjte.

Mire dhe Romagnoli dhe Musachio te cilet mbyllin gjithcka ne zonen e tyre..

Dobet serish Locatelli shume topa te humbur ne mesfushe..

Dobet Calabria dhe Rodriguez, Malcolm dhe Samedo jane kliente jo te mire por lojtaret e krahut kuqezi duhet te zgjohen..

Donnarumma njeriu ndeshjes, me pritjet e tij shpetoi Milanin dhe mbajti ne loje rezultatin e fitores..

Mire dhe Andre Silva i cili shpeton nga nota negative vetem prej golit te shenuar pasi perpara golit nje loje e dobet e portugezit..

 

Gazzetta dello Sport

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu