Nje rubrike vetem per ju!

Ne aplikacionin e Milan Club Albania per iPhone dhe Android kemi hapur nje Rubrike te re vetem per ju:
Ne Rubriken Editorial do te publikojm nje analize ndeshjeje e shkruajtur nga ju, nje leter nga ju per tema te ndryshme te ecurise se skuadres, te presidences, te merkatos, te nje lojtari apo gjithckaje qe ka te beje me Milanin me emrin tuaj ne fund te artikullit..

Na shkruani ne inbox ne faqen tone ne facebook apo instagram duke filluar qe neser me te mirat do publikohen ne aplikacion tone!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu