Nje jave e lumtur per Raiola!

Nje jave pozitive kjo qe kaloi per menaxherin Raiola, duke filluar qe nga gafa e Keilor Navas ne Champions deri te mrekullia e Donnarumma.

Por cfare lidhje kane keto te dy me njeri tjetrin? Ne Madrid jane te bindur qe ne vere do kerkojne nje tjeter portier dhe Gigio eshte nje nga kandidatet kryesore, Raiola ka filluar kontaktet dhe pritja e Donnarumma kunder Napolit ja ben akoma me te thjeshte punen menaxherit.

Pritet nje vere e nxehte serish pas asaj qe kaluam sezonin e kaluar, sic duket 6 milion euro rroge dhe 1 milion euro per vellain e Donnarumma nuk mjaftojne per njeriun e urryer ne Casa Milan Raiola!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu