Nisin vërshëllimat, “San Siro” kuqezi nuk harron bukëshkelurin (VIDEO)

Prekja e parë e topit dhe menjëherë vërshëllima! Për Gianluigi Donnarumma ka nisur kështu supersfida mes Italisë dhe Spanjës, në gjysmëfinalen e Nations League që po zhvillohet në “San Siro”…

Një pjesë e sektorit të stadiumit nuk harron tradhtinë dhe largimin si një mosmirënjohës nga portieri drejt PSG.

Edhe pse thirrja e tij ishte “mos vërshëlleni”, duket se ka rënë në vesh të shurdhër…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu