“Ninja” Zlatan mahnit! Artet marciale për të shënuar në stërvitje (VIDEO)

Ibrahimovic mbete Ibrahimovic… Në stërvitje, në ndeshje madje ndoshta edhe kur mëson fëmijët e tij. Sepse mentaliteti i suedezit është diçka që nuk mund të blesh. Ose e ke, ose nuk e ke!

Të gjithë futbollistët shpesh thonë që edhe në stërvitje është kërkues dhe do të fitojë gjithmonë edhe ndeshjet stërvitore.

Një konfirmim i radhës për faktin që edhe pse gati 40 vjeç vazhdon të zbavitet vjen nga video e publikuar, pasi sigurisht ka marrë xhirimet e kamerave në Milanello…

Gjatë një seance stërvitore, një gol në version “Ninja”, siç e përshkruan ai. Një goditje artesh marciale për të shënuar…

Veprime që shpesh ia kemi parë dhe ia shohim edhe në fushë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu