Nga Spanja Simeone kerkon Kalinic!

Sipas mediave spanjolle e ardhmja e Kalinic mund te jete ne Spanje, Cholo Simeone ka telefonuar lojtarin  kroat dhe ka ndezur shpresat e Milanit per nje largim te mundshem te Kalinic drejt Spanjes. Simeone e kerkon lojtarin dhe Milan kerkon 25 milion euro per kartonin e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu