Nga Spanja Sevilla ne gjurmet e Kalinic!

Sipas gazetes spanjolle “El diario de Sevilla” trajneri i klubit spanjoll Pablo Machin ka kerkuar informacione per sumuesin kuqezi Nicola Kalinic i cili edhe pse beri nje sezon te dobet kerkon te qendroje dhe te konfirmohet serish te Milan, por nje oferte e mire mund te prishe planet e kroatit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu