NGA SPANJA: “Ancelotti refuzoi Interin prej Milanit!”

Carlo Ancelotti ishte një hap larg Interit pas largimit të Antonio Conte dhe do të mbyllte aventurën e tij te Everton.

Marotta – sipas medieve spanjolle dhe sidomos AS – i kishte ofruar kontratën e re te zikaltërit, por ish-trajneri i Milanit ka refuzuar sepse nuk e shihte dot veten te pankina e skuadrës rivale të kuqezinjve…

Për historinë e tij dhe sidomos për ato që kanë ndodhur në të shkuarën. Kështu që preferoi të qëndronte te Everton, deri sa telefoni ra nga Florentino Perez, me të cilin ka raport fantastik dhe pas Champions se dhjetë të fituar, duhet shumë edhe nga tifozët e Real Madrid.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu