Nga Luca Serafini: Gattuso dhe ne rast Champions largohet ne vere!

Intervistuar sot nga Radio24 Luca Serafini gazetar sportiv prane ambjentit kuqezi ka folur per te ardhmen e trajnerit te Milanit:

Milan ka nje projekt qe do kohen e saj per ta ringritur serish klubin ne maja, Milan eshte nje skuader e re dhe ne veshtiresi nuk reagon ashtu sic duhet dhe ne disa raste dhe lojtaret nuk japin ate qe pritet si ne rastin e Calhanoglu Biglia apo Bakayoko.

Gattuso? Nuk besoj se vendi katert do te vendose te ardhmen e tij, dhe ne rast te vendit 4 apo fitimit te Kupes Gattuso do te largohet ne vere. Rino po ben gjithcka per zonen Champions ne te gjitha menyrat per te arritur objektivat e klubit por ne fund nuk do te mjaftoje. Lajmi nuk behet i ditur tani sepse momenti eshte i veshtire dhe nuk i ben mire skuadres – eshte shprehur gazetari Luca Serafini per Radio24!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu