NGA KROACIA: Milani ka gjetur pasuesin e Krunic! Nëse boshnjaku shitet…

Milani aktiv në merkato por edhe nën rrogozë dhe pa dalë në “dritën e diellit”. Maldini është në heshtje dhe nuk flet për emra. Duhet që shtypi të “zbulojë” ndonjëherë edhe “të pazbulueshmen”.

Sipas asaj që raportohet nga “Sportska Centrala” Milani është afër një goditjeje tjetër në mesfushë. Nëse Rade Krunic largohet – lojtari vlerësohet 8 milion euro nga kuqezinjtë dhe pritet oferta zyrtare nga Freiburg ose Torino – Maldini do të synonte me forcë Toma Basic!

TALENTO E FORZA FISICA: TOMA BASIC, UN GIOIELLO CROATO PER IL BORDEAUX

Mesfushori i lindur në 1996 luan për Bordeaux dhe është rritur dhe ka shpërthyer te Hajduk Split. Kërkesa e francezëve për kroatin është rreth 10 milion euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu