Nesta Gattuso solli qetesi te Milan!

I rikthyer ne Itali si trajner i Perugia Alessandro Nesta ish mbrojtesi kuqezi ka folur dhe per shokun e tij Rino Gattuso.

– Gattuso ka bere nje paraqitje te mire ne nje klub te madh si Milan, me ne fund solli pak qetesi pas gjithe atyre trajnereve qe jane nderruar keto vitet e fundit.

Drejtuesit e rinj nuk i njoh por bene nje merkato te madhe sezonin e kaluar por nuk e njoh situaten ne brendesi dhe nuk mund te flas..

E ardhmja? Lazio apo Milan nuk e di te them por mendoj te bej gjithcka hap pas hapi me pas te shohim se cfare mund te sjelle fati, per momentin mendoj vetem per Perugian..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu