Neser takim i rendesishem Higuain-Leonardo

Sipas Sky Sport me gazetarin Baiochini shkembimi Bonucci-Caldara eshte i mbyllur prej ditesh por Juventus pret te gjeje nje zgjidhje dhe per Higuain.

Neser vjen ne Itali vellai Gonzalos qe eshte dhe agjenti lojtarit dhe do te takoje Leonardo ne nje takim ku pritet te jete vendimtar per transferimin e El Pipita ne Milano, e vetmja pengese mund te jete ndonje oferte e Chelsea per sulmuesin argjentinas ne oret e fundit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu