“Nëse mund ta ëndërrosh…” Colombo poston golin kuqezi. Leao i komenton (VIDEO)

Lorenzo Colombo, sulmuesi i ri i talentuar i Milanit, vetën 18 vjeç, ka postuar në rrjetet sociale super golin e realizuar ndaj Monzas në miqësoren e zhvilluar në “San Siro”.

Një perlë e vërtetë nga jashtë zone ku u dallua teknikë, saktësi dhe forcë në këmbët e tij!

“Nëse mund ta ëndërrosh, mund ta bësh”, shkruante kuqeziu. Sakaq, Leao ka komentuar menjëherë duke e quajtur “Golazoooo”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu