Ne klasifikimin e Lega Seria A vetem Suso ne Top 10!

Ndodhet vetem emri Suso nga lojtaret kuqezi ne Top 10 e Lega Seria A ne klasifikimin e lojtareve qe kane godit me shume porten, asist dhe faulle te marra ne favor.

Sulmuesi kuqezi eshte ne vendin 4 per asist (25 te bera 5 perfunduar me gol)

Ne vendin e 8 per goditje 80 gjithsej 46 ne porte 34 jashte saj.

Dhe ne vendin e 9 per faulla te marra ne favor 63.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu