Në grumbullim me Belgjikën U-21, Saelemaekers frymëzohet nga Ibrahimovic (FOTO)

Në një story të publikuar në profilin e tij në Instagram në adresën zyrare, Alexis Saelemaekers, mesfushori dhe sulmuesi belg i Milanit, ka postuar një fotografi ku ndodhet me shokët e tjetër të ekipit.

Belgu ndodhet në grumbullim me kombëtaren e U-21 dhe e përshkruan fotografinë e postuar me diçiturën:

“Po i mësoj djemve mentalitetin e Ibrahimovic”. Sigurisht e gjitha kjo e shoqëruar me të qeshur!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu