Ndeshje pozitive per Paqueta!

Nje ndeshje pozitive per brazilianin e sapo ardhur Paqueta, me personalitet ne mesfushe kunder nje kundershtari te forte ne shtepi si Sampdoria. Lucas sherbeu mire per shoket e skuadres, goditi porten si dhe tregoi aftesi teknike dhe fizike te larta. Ndeshja e tij perfundoi ne minuten e 84 ku ne vendin e tij ne loje hyri Borini!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu