“Ndeshje perfekte, e bllokuam Milanin! Goli as në ëndërr…”

Mbrojtësi i Spezia Simone Bastoni, autor i golit të dytë të mbrëmjes ndaj Milanit,  u intervistua nga DAZN në fund të ndeshjes ku skuadra e tij meritoi dhe dominoi.

“Milani në telashe? Luajtëm përpara dhe agresivë për të mos i lënë ata të luanin. Luajtëm një ndeshje perfekte”.

Goli: “Unë kurrë nuk do ta imagjinoja atë, madje as në ëndërr”.

Ndeshja: “Luajtëm një ndeshje të shkëlqyeshme, jam i lumtur për të gjithë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu