Ndaj Beneventos priten shume ndryshime ne formacion.

Te dielen ndaj Beneventos formacioni i Milanit do te kete disa ndryshime ku ne sulm eshte konfirmuar titullar Cutrone. Suso me shume mundesi do te lihet pushim dhe ne vend te tij do te luaj Borini,nderkohe ne krahun tjeter te sulmit ne vend te Calhanoglu do te luaj Bonaventura,ndersa mesfusha do te formohet nga Biglia,Kessie dhe njeri prej  Loccatelit ose Montolivos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu