Nata e hidhur e Tiziano Crudelit! Nga deliri te heshtja (VIDEO)

Një humbje e hidhur për Milanin në ndeshjen e dytë të grupit B të Ligës së Kampionëve 2021-2022, i mposhtur 1-2 në shtëpi nga Atletico Madridi i Simeones.

Rossonerët dominuan në gjysmën e parë të lojës dhe kaluan në avantazh në 20 ’me diagonalen e Leao, por loja u prish në 29’ nga përjashtimi i Kessie.

Leao goditi një traversë në minutën e 37 -të, por në pjesën e dytë spanjollët permbysen me Griezmann (84 ‘) dhe Suarez (97’).

Një mbrëmje që u shndërrua në një makth për Tiziano Crudelin, gazetari i mirënjohur dhe tifoz i cmendur kuqezi qe ndoqi lojën nga studiot e 7 Gold.

Nga gëzimi fillestar për golin e Leaos deri në heshtjen e tmerrshme të golit fitues të Atletico Madrid në një goditje penallti në minutën e 97 -të.

Për shkak të pikëllimit ai nuk mund të flasë më, fytyra e tij është maska ​​e dëshpërimit dhe keqardhjes…

Për të parë videon klikoni në shfaqjen më poshtë:

https://streamja.com/ooQNG

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu