Napoli i frikshem ne shifra!

Milan vs Napoli do te jete sfida e rradhes per kuqezinjte. Nje ndeshje e veshtire e cila ne shifra duket nje ‘mision i pamundur’ per te besuarit e Gattuso.

Pa harruar mungesat e Romagnoli dhe Bonucci Napoli ne 6 ndeshjet e fundit ka arritur te marre milanit 16 pike nga 18 te mundshme, si dhe nje Insigne qe ka shenuar 5 gola ne 6 ndeshjet e fundit ndaj kuqezinjve.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu