Musachio-Zapata rikthehet dyshja e Villareal!

Ne mungese te Bonucci dhe Romagnoli ne qender te mbrojtjes sot do te jete dyshja Zapata-Musachio te cilet kete sezon kanë luajtur sebashku vetem ne dy sfidat ndaj Craiova ne Europa League.

Zapata dhe Musachio nuk jane te panjohur me njeri tjetrin pasi te dy mbrojtesit kanë luajtur sebashku qe ne kohen e Villareal ne ligen spanjolle.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu