Musacchio: “ Ndeshja me mire ne 2018, tani mendojme Torinon”.

MILAN, ITALY - SEPTEMBER 28: Mateo Pablo Musacchio of AC Milan looks on during the UEFA Europa League group D match between AC Milan and HNK Rijeka at Stadio Giuseppe Meazza on September 28, 2017 in Milan, Italy. (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Me barazimin ndaj Napolit qe ka nje sulm shume te rrezikshem, Mateo Musacchio zhvilloj nje nga ndeshjet me mira. Ne fund te ndeshjes mbrojtesi argjentines u shpreh:

“ E dinim qe ishte nje ndeshje e veshtire. Napoli ka nje skuader te rrezikshme por ne luajtem si nje ekip. Neutralizuam sulmin.

”Nuk e di a eshte ndeshja me e mire por mendoj se ne 2018 kemi bere ndeshjen perfekte”.

” Napoli mbaroj dhe duhet te mendojme per Torinon. Nuk kemi kohe te humbasim pasi luajme te merkuren”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu