Mr Li gati te paguaje 32 milion euro Fondit Elliot, zgjatet me shume shitja e Milan!

Sipas CorSport Mr Li eshte gati te paguaje 32 milion euro Fondit Elliot dhe shitja per 70% te aksioneve te Commisso mund te zgjatet me jave dhe jo me dite, ky nuk eshte nje lajm i mire per tifozet e Milan pasi shitja e Milan do te zgjatet dhe mbrojtja ne CAS do te jete akoma me e veshtire pothuajse e pamundur per te rikthyer Milanin ne Europe.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu