Moratti Maldini njeriu duhur!

– Nuk besoj se perjashtimi nga Europa eshte shqetesimi i tifozave te Milanit, uroj qe Milan te forcohet ne menyren e drejtimit te shoqerise..
Maldini? Te Milan ka shume njerez inteligjente qe mund te bejne mire dhe Maldini eshte njeri prej tyre.. Eshte shprehur ish Presidenti interit sot gjate eventit Milano CalcioCity

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu