Morata nje mundesi reale per sulmin e Milanit!

Chelsea's Spanish striker Alvaro Morata celebrates scoring their third goal during the English Premier League football match between Stoke City and Chelsea at the Bet365 Stadium in Stoke-on-Trent, central England on September 23, 2017. / AFP PHOTO / Lindsey PARNABY / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. / (Photo credit should read LINDSEY PARNABY/AFP/Getty Images)

Sipas lajmeve te fundit Morata ka patur nje takim gjate javes me Mirabellin dhe Fassonen dhe ka dhene aprovimin e tij per nje transferim ne Milano. Chelsea kerkon 60 milione euro per kartonin e spanjollit. Milani duhet te bej nje shitje te rendesishme qe te sjelli Moraten ne Milano!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu