Montolivo drejt Bologna?

Sipas mediave italiane Bologna pas ardhjes ne krye te stolit te Pippo Inzaghit kerkon ne mesfushe nje lojtar me eksperience dhe njeri prej tyre eshte dhe Ricardo Montolivo.

Montolivo mund te largohet nga kuqezinjte edhe pse kontrata i mbaron me 2019, por problem mbetet paga e tij e larte e cila veshtire se paguhet nga Bologna!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu