Montolivo dhe Locatelli luajne gjithcka per te ardhmen!

FLORENCE, ITALY - APRIL 17: Milan Badelj of ACF Fiorentina in action during the Serie A match between ACF Fiorentina and US Sassuolo Calcio at Stadio Artemio Franchi on April 17, 2016 in Florence, Italy. (Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images)

Montolivo dhe Locatelli luajne gjithcka ne keto ndeshjet e ardhshme per te ardhmen e tyre te Milan.

Ne mungese te Biglia lojtaret kane mundesine te shprehin gjithcka per te bindur drejtuesit kuqezinj ti mbajne dhe sezonin tjeter.

Megjithate alternativat nuk mungojne, Sandro ish Totenham po ben shume mire te Benevento po ashtu dhe Badejl i ndjekur prej shume kohesh nga Milan eshte nje mundesi per te ardhmen!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu