Montella gati shkarkimi dyte brenda nje viti?

Pas humbjes 5-0 kunder Barcelonas skuadra eshte lene pushim dy dite dhe Montella ka marre rrugen per ne Itali, edhe pse kjo ishte programuar nga klubi Sevillas kjo gje nuk ju ka pelqyer drejtuesve te klubit spanjoll.

Sevilla ka 9 ndeshje pa fitore dhe kjo e ka bere me te veshtire situaten ne klub per ish trajnerin e Milanit Montella. Tashme pritet vetem zyrtarizimi dhe Montella do te marre shkarkimin e dyte brenda nje viti ne fillim nga Milan me pas nga Sevilla!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu