MN – Provokimi i Napolit tërboi Donnarumma!

Gigio Donnarumma rrallë pushtohet nga zemërimi në fund të lojës, veçanërisht kur ai mban shiritin e kapitenit të Milan, një rol që ka një vlerë të madhe për të. MilanNews tregon prapaskenat.

“Ekziston një kufi për gjithçka dhe madje edhe njerëzit më të butë, shpërthejnë. Gjatë gjithë ndeshjes dhe veçanërisht në pjesën e dytë, provokimet kundër lojtarëve të Milanit nuk u kursyen nga stoli i Napolit, me menaxherin e ekipit napolitan, Matteo Scala, veçanërisht aktiv në një nivel të zëshëm.

Fjalët dhe provokimet vazhduan deri në bilbilin e trefishtë të Pasqua, me Gigio që kishte një moment tensioni verbal me menaxherin napolitan, përpara se të kthehej në dhomën e zhveshjes”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu