Mirabelli: Suso dhe Donnarumma? Nuk e kemi detyrim ti shesim!

– Shume here flisni per Suso apo dhe Donnarumma, kemi lojtare qe kerkohen nga shume skuadra ne Europe por nuk eshte e thene qe duhet te heqim dore nga keta lojtare..

Do te presim vendimin e Uefa por i kemi idete e qarta per ate qe duhet te bejme ne vere.. – keshtu eshte pergjigjur Massimiliano Mirabelli mediave italiane  per merkaton e ardhshme te kuqezinjve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu