Mirabelli ne rrezik!

Drejtori sportiv i Milanit Massimilano Mirabelli eshte ne rrezik te shkarkohet pasi shoqeria e Milanit nuk eshte e kenaqur me rezultatet kete sezon. Te gjithe kemi pritur me shume nga Milani pas asaj merkato te “cmendur” ku u shpenzuan 240 milion euro por perseri Milani nuk eshte aty ku duhet por renditet ne vendin e 7. 4 javet e fundit te kampionatit do te jene decisive per Mirabellin,ku ne fund te kampionatit shoqeria e Milanit do te beje analizen e vitit dhe aty mund te kemi dhe nje shkarkim te Mirabellit. Gjithsesi deri tani keto fjale nuk jane te konfirmuara nga shoqeria e Milanit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu