Mirabelli ne pune per largimet!

Per momentin Mirabelli eshte duke punuar me lojtaret qe jane ne dalje nga Milan.
Bacca Kalinic Gomez Locatelli apo Antonelli dhe Mauri jane ne ikje e siper nga Milan, per momentin keto jane emrat e pare por mund te kete dhe te tjere emra. Me lojtaret ne dalje Milan do te krijoje nje buxhet i cili mund te perdoret per sulmuesin e ardhshem!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu